N39

Содержание:
МАКС-2007: українські підсумки
Якість і конкурентоздатність продукциї підтверджено
«Метал-Форум Україна-2007» - третина ВВП країни під одним дахом
ОАО «Центролит»: идеи воплощаются в металле
«Фрониус Украина» – лучшая сварка
Пневмотранспорт для сыпучих
Большегрузные колеса и ролики уже в Украине!
Атакуючий бізнес - стратегія лідерства
«Алмаз» - для отличного урожая
Лауреаты Нобелевской премии-2007
Добро пожаловать в мир шмузинга!
Захист комерційної таємниці

Слово редактора

Про віслюка та колодязь

Колись давним-давно один віслюк впав у колодязь. Зауважимо, що віслюк був вже досить похилого віку, а у колодязі на час події не було ні краплини води. Доки хазяїн віслюка розмірковував, що йому робити, тварина не припиняла тужливо кричати. Нарешті селянин прийняв рішення. Він зважив, що віслюк вже старий, тож не варто було витрачати багато зусиль заради того, щоб його витягувати з колодязя. А що до висохлого колодязя - так його потрібно було засипати у будь-якому випадку.

Господар запросив усіх своїх сусідів допомогти йому закопати колодязь. Всі дружно узялися за лопати і почали закидати землю до колодязя - самісінько на бідну ні в чому не винну тварину. Але віслюк - всупереч усталеній думці про його нестерпну вдачу та не дуже великі розумові здібності - негайно ж змекитував, до чого справа йде, і почав нестямно кричати на всю округу. Кричав-кричав і раптом, до загального здивування, замовк. Після декількох чергових кидків землі селянин вирішив перевірити, що відбувається внизу. Зазирнув до колодязя і від подиву навіть лопату з рук випустив! З кожною грудкою землі, що падала на спину віслюку, тварина робила щось абсолютно неймовірне: вона обтрушувалася і ставала поверх скинутої землі.

Поки сусіди продовжували трудитися, віслюк не припиняв обтрушувати землю і ставати поверх неї. Робота просувалася, і через деякий час над краєм колодязя з’явилися кінчики віслюкових вух. Завершилося все тим, що віслюк піднявся вгору, перестрибнув через край колодязя і помчав як очманілий!

До чого, запитає читач, ми розповіли цю притчу? В житті взагалі і в нашому житті зокрема стільки всякої підлоти, мерзоти та бруду, що від уявного безсилля можна опустити руки, зневіритися, втратити надію, занудьгувати. І чекати, коли хтось там, вгорі, засипапиме колодязь…

Кожного разу, коли життєві обставини перетворюються у чергові випробування нашої витримки і сили волі, коли підступають негаразди, які, на перший погляд, неможливо подолати, треба пам’ятати, що можна вибратися з колодязя. Кожна проблема, що виникає, як камінь для переходу через струмок. І з будь-якого найглибшого колодязя можна вибратися, якщо не зупинятися і не здаватися.


вернуться